Visos prekės

Plieninė stogo danga

Plieninė stogo danga yra vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje. To priežastis – gana didelis universalumas, nemenkas spalvų pasirinkimas, gausu formų, padengimo būdu, tad vieno ir to paties tipo stogo danga gali būti visiškai skirtinga: plieninė stogo danga leidžia sukurti ir labai paprastą ir tikrai solidžiai, prabangiai atrodantį stogą, tad tai tinka įvairiausiems pastatams ir gyvenamiesiems namams, nepriklausomai nuo jų dydžio, stiliaus ar kitų savybių.

Vienas didžiausių privalumų – puiki estetinė išvaizda, tačiau tai dar ne viskas. Nedidelė kaina, greitas, taip pat nebrangus montavimas, nedidelis svoris (aktualu montuojant ir renkantis stogo laikančiąsias konstrukcijas) – visa tai skatina rinktis būtent šią stogo dangą.

Žinoma, idealu nebūna, tad ir ši stogo danga turi savų trūkumų, pavyzdžiui, pataupius garso izoliacijai neišvengiamas triukšmas, gana sunku ir neefektyvu montuojant plienines stogo dangas stogams, kurie pasižymi išskirtinėmis formomis, gausiu papildomų stogo elementų kiekiu. Rūdys – dar viena priežastis, kodėl plieninė stogo danga tampa galvos skausmu, tačiau tai aktualu tik pasirinkus prastos kokybės stogo dangą arba pasirinkus prastus montuotojus, neturinčius pakankamai patirties ar atsakomybės.

Plieninė stogo danga kaina

Bijantys garso ir rūdžių ko gero yra susidūrę daugiau su labai seniai montuotomis plieninėmis stogo dangomis. Šiuolaikinės technologijos leidžia šiuos du kone pagrindinius trūkumus sumažinti iki minimumo. Garsą padės pašalinti didelis garso izoliacinių medžiagų pasirinkimas (be abejo, tai papildoma investicija, tačiau puikiai gali būti naudojama kartu su apšiltinimo medžiagos – atlikdami šiltinimą ir garso izoliacijos montavimą vienu metu sutaupysite), o rūdija dabar tik nekokybiškai montuota stogo danga arba labai prastos kokybės stogo dangos, kuriomis Lietuvoje, ko gero, niekas net nebeprekiauja. Vienas iš geriausių kokybės užtikrinimo elementų – ilga garantija. Nekokybiškam gaminiui joks gamintojas neteiks garantijos, ypač galiojančios nuo kelių iki keliolikos metų.

Plieninė stogo danga kaina

Plieninė stogo danga kaina pasižymi gana maža, dėl ko ir yra taip vertinama. Galima drąsiai sakyti, kad tai vienas iš pigiausių pasirinkimų rinkoje, tačiau yra ir išimčių. Kaip jau minėjome, tai neefektyvus pasirinkimas jei stogo forma yra netaisyklinga, yra bokštelių, daug kaminėlių, stoglangių, skiriasi aukščiai ar pan. To priežastis – gerokai didesnės stogo dangos sąnaudos, sudėtingesnis montavimas, daug pjaustymo.

Jei Jums svarbiausia kaina, norite kuo pigiau, tačiau netaupant komforto ir kokybės sąskaita, pasistatyti savo namą ar jį renovuoti – plieninė stogo danga yra tikrai geras pasirinkimas Jums. Pigu, gana greit montuojama, puikiai atrodo ir, jei kokybiškai sudėta, nekelia jokių rūpesčių ilgus metus.

Plieninė stogo danga pigiau

Plieninė stogo danga pigiau nei kitur – tik pas mus. Įsitikinkite patys. Mes Jums pasiūlysime tą pačią kokybę už mažesnę kainą nei didžioji dalis konkurentų. Be to, padėsime išsirinkti, suteiksime visą svarbiausią informaciją, kuri gali praversti renkantis plieninę stogo dangą, rekomenduosime puikius montuotojus, suteiksime garantiją, pristatysime į Jūsų namus. Be to, parduodame net ir nedideliais kiekiais, tad visai nesvarbu, statotės gyvenamą namą, komercinį objektą ar renovuojate nedidelį sodo namuką. Plieninė stogo danga yra efektyvus ir optimalus pasirinkimas visiems, kurie statosi namą ir siekia tai padaryti nepermokant už tai, kas nėra būtina. Žinoma, kiekviena stogo danga turi savo privalumų ir savo trūkumų, tačiau plieninės stogo dangos savininkai džiaugiasi pasirinkę vieną geriausių stogo dangų kainos ir kokybės santykiu. Įvertinkite mūsų pasiūlymą, palyginkite su kitomis stogo dangomis ir kitomis bendrovėms – labai tikėtina, kad grįšite pas mus pirkti plieninės stogo dangos!

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.