Visos prekės

Plieninės tvoralentės Premium

Skardinės tvoralentės Plieninės tvoralentės Premium


Plieninės tvoralentės Premium

PREMIUM – tai plieninių tvoralenčių sistema, kuri sukurs baigtumą namui ir jo aplinkai. Išskirtinis dizainas, paprasti montavimo sprendimai ir platus spalvų pasirinkimas leidžia priderinti PREMIUM plienines tvoralentes prie namo stogo dangos, sienų. Plieninės tvoros sistema yra lengvai ir greitai montuojama.

PLIENINIŲ TVORALENČIŲ PRIEMIUM tvora puikai dera su supančia arhitektūra, papildo namų aplinką ir pabrėžta jos pobūdį. Daugelio metų patirtis aukštos kokybės skardų gamyboje, suteikė galimybę sukurti išskirtinai patvarų ir estetišką, universalios konstrukcijos produktą.

PLIENINĖS TVORALENTĖS PREMIUM neapsunkina tvoros konstrukcijos, leidžia laisvai formuoti jos liniją ir pagal individualius poreikius pasirinkti optimalų aukštį, o taip pat laisvai reguliuoti tarpus tarp tvoralenčių.
Aukščiausios kokybės plieniniai bėgiai yra pagaminti iš geriausios kokybės plieno rinkoje ir yra įvairių tipų lako dangų, įskaitant dangas, imituojančias medienos struktūrą.
Neginčijamas šios sistemos privalumas tai paprastas  ir greitas montavimas, kurį galima atlikti savarankiškai.
Tvoralentės lengvai valomos, jos nereikalauja ypatingos priežiūros – tai dar vienas jų privalumas.

Plieninės tvoralentės Premium

Techniniai duomenys

Profilio aukštis: 20,9 mm
Profilio plotis: 156 mm
Naudingas plotis: 123 mm
Bendras plotis: 123 mm
Vieneto ilgis: iki norimo dydžio
Didžiausias rekomenduojamas ilgis: 2400 mm
Minimalus ilgis: 150 mm
Plieninės tvoralentės Premium

Spalvos

Dengtas polikotonas iš abiejų pusių. Jie yra 4 spalvų:

  • juoda – 9005RAL
  • grafito – 7016RAL
  • ruda – 8017RAL
  • ir medžio / aukso ąžuolo spalva
Plieninės tvoralentės Premium

Iš vienoje pusėje padengtos yra įvairių spalvų ir medžiagų, išskyrus cinkavimą ir “Alucynk” bei HPS.

Pasirinktų medžiagų pavyzdys:

RAL:

Superior HB:

Mat ThyssenKrupp:

Relief Ice Crystal:

HPS

Kitos

* Dėl kitų spalvų reikia teirautis.
** Spalvos pateikiamos ekrane gali skirtis nuo tikrų dėl skirtingo spalvų atvaizdavimo.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.