Visos prekės

Skardinė stogo danga Solo profilis

Solo profilis

Techninė informacija

Naudingas plotis:475 mm
Lakšto storis:0.45-0.60 mm
Profilio aukštis:38 mm
Gaminyje naudojamos medžiagos:Zn, Pe, Pur, PVC, Cu, TiZn, Al
Spalvos:Spalvos pagal RR ir RAL
Maksimalus ilgis:12 m
Aprašymas:Priklausomai nuo stogo konstrukcijos siūlome Solo profilį: su lygiu paviršiumi (S38), su dvejomis (W38/2), penkiomis (W38/5) aba devyniomis (W38/9) standžiomis briaunomis.
Skardinė stogo danga Solo profilis

Klasikinis profilis „Solo“ – tai šiuolaikinė versija valcuojamo sujungimo stogo dangos, tačiau jos montavimas su paprastintas ir greitas: profilis prie stogo konstrukcijos tvirtinamas sraigtais arba vinimis, metalinėmis kabėmis ir daugiau priemonių nereikia.

AB «Marupes Metalmeistras» siūlo „Solo“ profilius priklausomai nuo stogo konstrukcijos: su lygiu paviršiumi, su dvejomis, penkiomis arba devyniomis standžiomis briaunomis.

„Solo“ Profiliai, kaip stogo danga, naudojami valstybiniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose, bei ūkiniuose statiniuose.

Pagrindinė „Solo“ profilio danga yra sausa antiseptinė lenta su žingsniu iki 200 mm. Lakštų sujungimo vietose nereikalingas papildomas sandarinimas. Neatsiejamu elementu dengiant metalinę stogo dangą yra antikondensacinė plėvelė.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.