monier cerpes akcija akcija lygi spalvota skarda lygi cinkuota skarda akcija cerpiu imitacijos skarda akcija falc profilio klasikine stogo danga akcija matine cerpiu imitacija akcija t18 cinkuota skarda akcija t18 spalvota skarda akcija Stogo dangos Eternit akcija nauja velux nauja akcija stoglangiu akcija -20% akcija lietvamzdziams stogo montavimo akcija stogo pleveliu akcija nuolaida stogo plevelei lietaus nuvedimo akcija

Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis

Valcuojamas profilis

Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis Techninė informacija
Naudingas plotis:545-880 mm
Lakšto storis:0.45-0.70 mm
Profilio aukštis:25 mm
Gaminyje naudojamos medžiagos:Zn, Pe, Pur, PVC, Cu, TiZn, Al
Spalvos:Spalvos pagal RR, RAL
Maksimalus ilgis:12 m

Valcuojama stogo danga – tai viena iš seniausių metalinių stogų formų, kuriiki šių laikų yra geriausias sprendimas sudėtingoms stogų konstrukcijoms. Šios stogo dangos įsigyjimas, atsižvelgiant į jos tvirtumą (patikimumą), yra ilgalaikė ir teisinga investicija.

AB «Marupes Metalmeistras » siūlo įsigyti valcuojamą stogo dangą su dvigubu užlenkimu kraštuose. Atsižvelgiant į stogo konstrukciją galima rinktis profilius iš: su lygiu paviršiumi arba su dviejomis standžiomis briaunomis.

Gaminant valcuojamą stogo dangą galim akeisti profilio plotį nuo 220 iki 880 mm, tačiau praktiko je daugiausia naudojami profiliai yra 545 mm pločio.

Lakštai tvirtinami metalinėmis skobuomis. Tai reiškia, jog metalinis lakštas nepraduriamas. Pritvirtinant skoba prie lentos, naudojami cinkuoti varžtai arba vinys. Minimalus skobų kiekis yra 5 vnt/m2. Vidutiniai tvirtinimo tarpai tarp skobų – 400 mm. Jeigu pastato stogas yra vėjuotoje teritorijoje (vietovėje), rekomenduojami tvirtinimo tarpai yra 300 mm. Siūlių užlenkimai tvirtinami specialiu prietaisu su volekliu arba mediniu plaktuku.

Pagrindinė valcuojamos skardos danga yra sausa, antiseptiškai apdirbta lenta. Lentos skerspjūvis 25x100mm, stogo šlaite atstumas tarp lentų 25-60mm ( priklausomai nuo stogo konstrukcijos ir šlaito ). Stogo šlaitams, keteroms, lietvamzdžiui, kaminui ar liukui reikalinga tvirta medinė danga.

Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis 1
Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis 2
Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis 3
Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis 4
Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis 5